3 000 Ft
[Pajeken, Friedrich Joachim (1855-1920)] Pajeken J. Frigyes: Brown Andrew, a vörös kém. Elbeszélés Északamerika nyugati vadonjaiból. A serdültebb ifjúság számára írta - -. Németből fordította: Győry Loránd. Bergen Frigyes 4 színes litografált képével illusztrált. Bp.,[1895],Lauffer Vilmos,(Nagy Sándor-ny.), 1 t.+4+146+1 p. + 3 t. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylap, és az első 3 lap, közte a címlap és egy képtábla kijár, névbejegyzéssel.