3 000 Ft
[Petőfi Sándor]: Alexander Petőfi's Dichtungen. Nach dem Ungarischen, in eignen wie fremden Uebersetzungen gesammelt von K[ároly] M[ária] Kertbeny. Berlin, 1860, A. Hofmann & Comp., XIV+138 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, a belső kötéstáblák és a szennylapok koszosak.