20674.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
3 000 Ft
Remenyik Zsigmond: Bolhacirkusz. Bp., 1932, szerzÅ‘i kaidás (Spitzer-ny.), 231+(1) p. ElsÅ‘ kiadás. A borÃtó Bortnyik Sándor munkája. Kiadói papÃrkötés, sérült, a fűzéstÅ‘l elváló borÃtóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.