5 000 Ft
Révész Béla: Ady tragédiája 1-3. kötet. A háború, a házasság és forradalom évei; Életéről, verseiről, jelleméről. Bp.,[1925.], Athenaeum, 1 t. (címkép, Székely Aladár felvétele)+192+24 t.+9 hasonmás.; 2 t. (címképek, az első Székely Aladár felvétele)+192 p.+ 33 t.+ 1 kihajtható hasonmás; 1t + 202 p. + 3 t.. Kiadói egészvászon kötés, kopott állapotban, egy-két lap kijár