3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Sophokles drámái. Magyarul Csengeri Jánostól I. köt. Oedipus király, Oedipus Kolonosban, Antigone. Nyomszimatolók, satyrosjáték. Kolozsvár, 1919, Janovics Jenő - Lapkiadó és Nyomdai Műintézet Rt., 1 t.+XXXII+273+2 p. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel, kissé foxing foltos lapokkal.