20570.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
100 000 Ft
Széchényi István, gróf [1791-1860]: Világ, vagy is felvilágosÃtó töredékek némi hiba 's elÅ‘Ãtélet eligazÃtására. Pest, 1831, Füskúti Landerer, 10+XL+41-539+5 p. ElsÅ‘ kiadás! Korabeli félvászon-kötésben, kopott borÃtóval, foltos lapokkal, az utolsó lapon bejegyzéssel, halvány tulajdonosi bélyegzéssel az elülsÅ‘ szennylapon.