2 000 Ft
Vámbéry Ármin: Indiai tündérmesék. [Érdekes olvasókönyv az érettebb ifjúság számára. Bp., 1881, Franklin.] Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, laza fűzéssel, kijáró lapokkal, hiányzó címlappal, javított lapokkal, néhány lapon bejegyzéssel, intézményi bélyegzéssel, névbejegyzéssel, körbevágott (az oldalszámok nagyrészt nem látszanak, de feltehetőleg a címlaphiányt leszámítva teljes), megviselt állapotban.