2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Verne Gyula: Öt hét léghajón. Ford.: Telkes Pál József. Nemes Mihály rajzaival. Bp., é.n., Tolnai, 208 p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.