1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Vörösmarty Mihály lyrai és vegyes költeményei. 1821-1855. Olcsó Könyvtár 1405-1407. sz. Bp., 1906, Franklin-Társulat, 399 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel (Hetés György 1941).