20686.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 000 Ft
Zichy Géza: Az álom regénye. Pest, 1872, Heckenast Gusztáv, 2+305+1 p. Kiadói papÃrkötés, kopott, foltos borÃtóval, foltos lapokkal, egy-két lapon lapszéli sérüléssel, hiányos gerinccel, laza, szétvált kötéssel.