Magyar orvosnők tanácsai nők számára. A Magyar Asszonyok 6. Könyve. Szerk.: Madarász Erzsébet-Gőczyné Havaiár Margit-Hollné Bernovits Mária. Bp., 1934, Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói kopott egészvászon kötés.
Komáromi János: Régi ház az országútnál. A szerző által ALÁÍRT példány! Komáromi János munkái gyűjteményes kiadás I. köt. Bp., én., Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró címlappal.
Benedek Marcell: Délsziget, avagy a magyar irodalom története. Új Könyvek 5. Bp., 1928, Révai, 375 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, fóliában.
Kassay Adolf: Legujabb és legteljesebb levelező, önügyvéd és házi-titkár. Bp., [1899], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 303+(1)+VII p. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, viseltes, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.