Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 475

Gajdács Pál: A Hunyadiak. Költői elbeszélés. DEDIKÁLT! Bp., 1918, Kultura. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20787.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

Szomory Dezső: Levelek egy barátnőmhöz. Első kiadás. Bp., (1927), Athenaeum. 247p. Kiadói papírkötésben szakadásokkal
20788.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

20789.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Gárdonyi Géza: Karácsonyi álom. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, Wolfner-kötés, kopott borítóval.
20790.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Gárdonyi Géza: Annuska. Vígjáték három felvonásban. Bp., 1903, Singer és Wolfner, 8+182 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Wolfner-kötés, festett lapélekkel, kissé foltos lapokkal.
20791.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Rudyard Kipling: A birmai leányzó és más elbeszélések. Modern Írók Könyvtára VIII. köt. Bp. - Bécs, 1904, Freund Frigyes, 110+2 p. A borító Löffler Berthold munkája. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált papírborító a borítóra kasírozták.
20792.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Prévost Marcel: Félszüzek. Ford.: Rózsa Géza. Bp., 1896, Sachs és Pollák. Első magyar teljes kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötésben.
20793.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Tenus Tivadar: Poros akták között. Bp., 1893., Rózsa K[álmán], 144 p. Átkötött félvászon-kötés. Ritka!
20794.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

Remenyik Zsigmond: Élők és holtak. Bp.,(1948), Révai, 337 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült illusztrált papír védőborítóban.
20795.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

Papp Tibor: Térvers képek. A szerző, Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és feleségének DEDIKÁLT példány. Bp., 1998, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés.
20796.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Bálint Lajos: Támár. Színjáték 9 képben. A szerző, Bálint Lajos (1886-1974) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1942, Szerzői, 77 p.A borító Zádor István munkája. Kiadói papírkötés.  Készült 1000 számozott példányban, de ez számozatlan példány. (Külön példány bejegyzéssel a számozás helyén.)
20797.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Székey Tibor: Kitűnő bizonyítvány. + Tabi László: A csodálatos reklám. Világvárosi Regények 721. és 770. sz. (Bp., 1940), Literária, 31+(1) p.; 31+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés.
20802.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft