Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 475
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3038899
20852
457
Petőfi Sándor: Bánk bán. Bemutatja Kerényi Ferenc. Kézirattár. Bp., 1979, Magyar Helikon. Melléklettel. Kiadói papírkötés. 2954587
20853
457
Nagy Endre: Szerelmesek kalauza. Bp.,[1934.],Nyugat, 190 p. Első kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés. 2967285
20854
457
1942 Zilahy Lajos: Ami a romok alatt s ami a romok felett van, írta: - -. Híd különszám, 1942. szept. 15. III. évfolyam 28. szám, Főszerk.: Zilahy Lajos. Bp., Athenaeum, hajtott,kis szakadásokkal, 16p 2971025
20855
457
Waldbauer Ilona: Adalékok Fr[iedrich] Th[eodor] Vischer ,,Auch Einer" czimü regényének genetikájához és az én-regény elméletéhez. Bölcsészetdoktori értekezés a német irodalomtörténetből. Bp., 1912, (Hazai Hírlapkiadó Rt.), 72 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, javított gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel. Ritka! 3053648
20856
457
Kőszeghy István: Tréfa és valóság. Életünk komédiája tréfás versekben. Gondolatszatírák aranymondásokban. Bp., 1943, Magyar Gondolat, 60+(4) p. Kiadói papírkötés. 3054292
20857
457
Musiaos Héró és Leandros. ford: Trencsényi Waldapfel Imre. Bp., 1942. Vajda János. 16p. Kiadói papírborítóval 3053510
20858
457
Zágon István: Napos oldal. - - vidám írásai. Bp., 1945, Kalász Könyvkiadó Rt., 174+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban, kissé sérült fűzéssel. 3052887
20859
457
Erdélyi József: Árdeli szép hold. Egy költő gondolatai a magyar nyelvről. Bp., 1939, Magyar Élet ("Jövő"-ny.), 158+(2) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban, a védőborító kissé sérült, koszos 3052881
20860
457
Kosztolányi Dezső: Tintaleves papírgaluskával. Magyar Könyvtár 1051-1052. Bp., [1927], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 63+(1) p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, felvágatlan példány. 3052876
20861
457
Pap Károly: Irgalom. Bp., [1941], Athenaeum, 150+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borító minimálisan koszos. 3053864
20862
457
Budapesti Szemle. Szerk.: Voinovich Géza. 496. szám. 1918. április. Bp., 1918, Franklin-Társulat, 160 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, nagyrészt felvágatlan példány. 3054382
20863
457
Gárdonyi Géza: Arany, tömjén, mirha. (Legendák, evangéliumi álmok). Bp., 1924, Németh József könyvkereskedése, 183+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft