[Kausz József] Nagysolymosi: Égő sebeink! Hévízgyörk, 1934, szerzői kiadás (Bp., Korda Rt.-ny.), 171 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, tulajdonosi bélyegzővel.
Sombori Sándor: Gábor Áron. Regényes krónika. (DEDIKÁLT). Bukarest, 1968, Ifjúsági Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, az előzéklapon szerzőt ábrázoló, beragasztott fotóval és hozzá tartozó felirattal. A szerző, Sombori Sándor (1920-1998) erdélyi magyar irodalomtörténész, dráma- és regényíró által DEDIKÁLT példány (Szele Lajosnak).
Papp Tibor: Generált versek és logo-mandalák. Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és felesége részére DEDIKÁLT! Bp., 2001, Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
Balázs István (szerk.): Már megint egy új lap! 1988-tól az EU-ig első évfolyam első számok tükrében. Debreczeni József és Kéri László tanulmányával. Kéri László (1951-) politológus, szociológus által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek és feleségének DEDIKÁLT! Bp.,2004, Animus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.