Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 475

Bruce I. Newman: Politikai marketing, mint kampánystratégia. Bp., 2000, Bagolyvár. Kiadói papírkötés.
20972.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Aszlányi Károly: Brentford rendet csinál. Budapest, 1937, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés.
20973.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Mao Ce-Tung válogatott beszédei és írásai. (1939-1949.) A kínai forradalom diadalmas útja. Bp., 1950., Szikra. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, kijáró lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.
20974.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

20975.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

20976.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

20977.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Csaba Margit: Amit a serdülő leánynak tudni kell. A szerző által ALÁÍRT példány. Tóth Tihamér előszavával. Bp., 1932, Szerzői. A borító és az illusztrációk Márton Lajos munkái. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a hátsó borítón kis törésnyommal.
20978.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Magyar Academiai Értesítő 1847-ről. Az Academia' rendeletéből kiadta Toldy Ferencz. (VII. évf. 1-12. szám.) Pest, 1847, Eggenberger J. és Fia. (Beimel ny. és Kozma ny.) VIII. 406 l. 16 t. (kőnyomatú táblák, 8 kihajtható), 1 térkép (rézmetszet). Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban
20979.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

Remethey Fülepp Dezső: A nagy szenvedély. A dohányzás története. Mühlbeck Károly eredeti rajzaival és címlaprajzával. Bp., 1937, Szerző, 251+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
20980.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

20981.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

20982.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

20983.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft