Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 475

20984.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
20985.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Orsz. Egyesülete (Athenaeum-ny), 384 p. Áprily Lajos, Bánffy Miklós, Dsida Jenő, Nyirő József, Reményik Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Szirmai Károly és mások írásaival. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, szakadt borítóval, kissé deformált gerinccel, a borító egy kis részen elvált a gerinctől.
20986.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
17
Szivós Donát: Szülők, tanárok négyszemközt. Bp., 1944, Korda. A borító Márton Lajos munkája. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval.
20987.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
H. Rider Haggard: Cleopatra. Ford.: Laky Géza. Bp.,én.,Dick Manó, 312 p. Korabeli álbordás, aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.
20988.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
20989.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
20990.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
20991.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Béládi Miklós: Történelmi jelen idő. Beszélgetések a magyar irodalom legújabb fejezeteiről. A szerkesztő, Béládi Miklós (1928-1983) irodalomtörténész, kritikus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Szerk. és a bevezetést írta: Béládi Miklós. Rádiós szerk.: Kulcsár Katalin. Bp., 1981., RTV - Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
20992.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
20993.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Varga Domokos: Kies Kiskunság, szeretett Szentmiklós Magyar Írókamara, 1994. Kiadói papírkötésben. DEDIKÁLT!
20994.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
(Defoe, Daniel): Robinson Cruzoe élete és viszontagságai. + Robinson Cruzoe kalandjai. [Egy kötetben]. Campe könyve nyomán átdolgozta: Baróti Lajos. Bp., [1929], Világirodalom, 78+(2)p., 75+(3) p. Szövegközi illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként javított lapokkal.
20995.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft