Benkes Zsuzsa-Nagy L. János-Petőfi S. János: Szövegtani kaleidoszkóp 1-2. köt. Bp., 1996., Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Az 1. kötet a szerző, Petőfi S. János (1931-2013) nyelvész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
5 darab kötet az Egyetemes Regénytár és Az Athenaeum Olvasótára sorozatból. Blicher Clausen: Heine Inga, Roberts Sándor: Lou, Edward Bellamy: Ida, Daudet Alfonz: A család támasza I-II. Mind kopottas egészvászon kötésben, egyik sérült gerinccel.
Molnár Géza: Az elpazarolt birodalom. DEDIKÁLT! Bp.,1986., Szépirodalmi. A borító és kötésterv Würtz Ádám munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az elülső táblán törésnyommal.
Arany János összes költői művei I-X. köt. Bp., [1932.], Franklin. Arany János halálának 50 éves évfordulójára kiadott emlékkiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
Elmét vidító elegy-belegy dolgok. Válogatás a győri kalendáriom 1749-től 1849-ig tartó időszakából. Vál., szerk., az utószót és a jegyzeteket írta: Szilágyi Ferenc. Magyar Hírmondó. Bp., 1983, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.
Der Sparch-Brockhaus. Deutsches Bildwörterbuch für jedermann. Leipzig, 1938. Brockhaus. Kiadói vászonkötésben. A budapesti német nagykövetség ajándékozási bejegyzésével és ex librisével
Drunvalo Melchizedek: Az élet virágának ősi titka. I. kötet. Eredeti cím: The ancient secret of the flower of life. Fordította: Patkós Szilvia. Budakeszi, 1999., Mandala-Véda. Papírkötésben, jó állapotban.