Fekete István: Karácsonyi látogatók. Vál. és szerk.: Véber Károly. Hartung Sándor rajzaival. Bp., 1989, Móra. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Edgar Wallace 2 műve: A három tölgy titka. Regény. Ford.: Wiesner Juliska. + A megtorlás. Regény. Ford.: Hornyánszky Ernőné. Bp.,1929,Dante. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
Edgar Wallace (1875-1932) a kiváló angol krimi író.
Edgar Wallace: A rémületes arc. Ford.: Lendvai István. Bp., [1928], Palladis Rt., 382+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
Edgar Wallace: Bosambo. Délafrikai történet. Ford.: Dr. Arányi Erzsébet. Bp., [1929], Dick Manó, 239 p. Kiadói papírkötés, helyenként kissé sérült lapokkal, nagyrészt felvágatlan.
Edgar Wallace: A hét lakattal lezárt ajtó. (The door with seven locks. Ford.: Braun Soma. Bp., én., Genius. Átkötött félvászon-kötés. Edgar Wallace (1875-1932) a kiváló angol krimi író.
Babits Mihály: Jónás könyve. Bp., 1989, Pytheas Kft, Franklin Nyomda,16 sztl. lev. 1947-es Nyugat kiadás reprint kiadása. Illetménykötet az Országos Könyvbarát Kör tagjainak. Kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói kartonált papírkötés.
Havas Henrik: Méhkirálynő. Kelemen Anna története. (DEDIKÁLT). Bp., 2007, I.A.T. Kiadó. Kiadói papírkötés, helyenként kis lapszéli foltokkal. Kettős dedikációval: Havas Henrik és Kelemen Anna által DEDIKÁLT példány.
Ferdinandy György: Egy sima, egy fordított. (DEDIKÁLT). Bp., 2010, Magyar Napló - Írott Szó Alapítvány. Kiadói papírkötés. A szerző, Ferdinandy György (1935- ) József Attila-díjas író, költő által DEDIKÁLT példány.