19623.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
6 000 Ft
A női szépség albuma. Összeáll.: Bródy István. (Bp.), 1937, Uj Magazin (Radó István-ny.), 157+(3) p. Gazdag erotikus fényképanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, foltos lapokkal.