19563.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
200 000 Ft
518,13 EUR, 571,43 USD
Alt-orientalische Teppiche. II. Band. Hrsg. vom Österreichischen Museum Für Kunst und Industrie. Bearbeitet von Friedrich Sarre und Hermann Trenkwald. Wien - Leipzig, 1928, Anton Schroll - Karl W. Hiersemann, 43+1 p. + 60 (a táblák előtt feliratozott hártyapapírokkal) t. + 1 (Berichtigungen) t. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésekkel, egy-két lapon foltokkal, de egyébként jó állapotban, 60x46x4,5 cm. Rendívül ritka, gyűjtői darab. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!