Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf jahrhunderten. Stuttgart, 1911, Deutsche Verlags-Anstalt, 36 p. + 75 t (színes miniaturákat ábrázoló táblák).+111 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés kissé foltos. Több mint 6000 miniaturista adataival. Német nyelven. / Cloth-binding, in german language, it illustrated with 75 pictures. The cover is little bit spotty.