19872.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Ligeti Pál: Új Pantheon felé. A kultúrák élete a művészet tükrében. A szerző, Ligeti Pál (1885-1941) építész, festőművész, filozófus, művészeti író által DEDIKÁLT példány! Bp.,[1926], Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.