19791.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Művészettörténet sorozat 5 kötete (25,28, 32,37-38, 39): Csemegi József: A gótika művészete III. Itália gótikus művészete és kapcsoltai.; Eszláry Éva. A quatrocento szobrászata.; Ybl Ervin: A francia és angol renaissance művészet.; Czobor Ágnes: Barokk művészet Itáliában.; Ybl Ervin: Francia és angol művészet a barokk századokban. Bp.,1958-1961,Gondolat - Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés, kopott borítókkal.