Alt-orientalische Teppiche. II. Band. Hrsg. vom Österreichischen Museum Für Kunst und Industrie. Bearbeitet von Friedrich Sarre und Hermann Trenkwald. Wien - Leipzig, 1928, Anton Schroll - Karl W. Hiersemann, 43+1 p. + 60 (a táblák előtt feliratozott hártyapapírokkal) t. + 1 (Berichtigungen) t. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésekkel, egy-két ...
K. G. Pontus Hultén: Jean Tinguely, "Méta". Berlin, 1972, Propyläen. 363 p. Német nyelven. Jean Tinguely (1925-1991) svájci szobrászművész műveivel, róla készült portrékkal és egyéb fekete-fehér és néhány színes képpel rendkívül gazdagon illusztrált. 6 kihajtható táblával Kiadói egészvászon, koffer formájú kötésben, fém zárral és fogantyúval, a borító Tinquely művéről készült színes nyomattal illu...
1914 A Gyűjtő művészeti folyóirat III. évf. 3-4. száma, szerk.: Siklóssy László, kiadja a Szent-György-Czéh Magyar Amatőrök és Gyűjtök Egyesülete. Benne: "Zsámbéki kirándulásaink" (a zsámbéki templomról szóló írás), valamint A Gyűjtő ex libris-száma. Rendkívül gazdag, fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
Alexander Koch's Neuzeitlicher Wohnungskultur című könyvsorozatának kötete: Schlafzimmer. Berlin, 1921. kiadói egészvászon kötésben, Rengeteg illusztrációval, nagyon sok magyar vonatkozású közötte pl Kozma.
Alexander Koch's Neuzeitlicher Wohnungskultur kötete: Speisezimmer. und Küchen. Berlin, 1921. kiadói egészvászon kötésben, Rengeteg illusztrációval, nagyon sok magyar vonatkozású közötte pl Kozma.
Reklámélet Pest-Budán és Budapesten 1845-1945. Szerk.: Csapó Katalin és Karner Katalin. Bp., 2003, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár - Geomédia Szakkönyvek. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.