Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 443

1914 Művészet XIII. évf. 3. sz. 1914. március. Szerk.: Lyka Károly. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat támogatásával kiadja Singer és Wolfner. Bp., Pallas-ny., 93-144 p. Fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
19707.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Josef Sudek. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Orosz Péter. Bp., 1989, Műcsarnok. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19708.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Adrian Wiszniewski. Walker Art Gallery Liverpool. Liverpool, 1987, National Museums & Galleries on Merseyside. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón címkenyommal.
19709.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Domanovszky György: Kántor Sándor. Kántor Sándor (1894-1989) Kossuth-díjas fazekasmester által DEDIKÁLT és ALÁÍRT! A népművészet mesterei 1. Bp., 1977, Népi iparművészeti Tanács . Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19710.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Hegyi Lóránd (szerk.): Korniss Dezső kiállítása. Bp., 1980, Magyar Nemzeti Galéria. 58 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
19711.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Vattay Elemér / Fotók / Képzőművészeti gyűjtemény. (Kiállítási katalógus). Bp., 1993, Kassák Múzeum, 6 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült papírborítóban. + Vattay Elemér: Latinovits Zoltán, a hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 23x17 cm
19712.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Kállai Ernő összegyűjtött írások 8. köt./ Ernő Kállai Gesammelte Werke 8. Band. Mednyánszky László. Cézanne és a XX. század konstruktív művészete. Picasso. Bp., 2003.,Argumentum - MTA Művészettörténeti Kutató Intézet. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
19713.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Megyék Népművészeti KIállítása 1973 katalógus + Népi Iparművészet 1953-1973 Kiadói papírkötésben 2 katalógus.
19714.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Pataky Dénesné: A Zsolnay kerámia. Múzeumi Füzetek. Bp., 1955, Népművelési Minisztérium Múzeumi Főosztálya, 32 p. + 14 t. + Evropská fajáns Troja Castle 1993. Kiadói papírkötésben
19715.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Körmendi Géza: A tatai fazekasság története. Komárom megyi tanács VB 1965. Kiadói papírkötésben
19716.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Béres András: A debreceni cifra szűr. Bp., 1955. Népművelődési minisztérium Kiadói papírborítóval 94p. Képes illusztrációkkal
19717.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Dr. Somogyi Antal: Vallás és modern művészet. Szent István Könyvek 46. sz. Bp., 1927, Szent István-Társulat, 116 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, minimálisan sérült borítóval.
19718.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft