Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 443

Everett Collection. Editor: Meryl Rodney. hn., 1998, Everett Collection. Fekete-fehér fotókkal tematikusan illusztrált. Kiadói papírkötés.
19719.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86
Martin Esslin: Au_Delá de L'Absurde. Traduit de l'anglais par Francoise Vernan. Paris,1970,Buchet/Chastel. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
19720.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Szilágyi Enikő Parlando. Esszék, kritikák, versek. Essais, critiques, poémes. Bp., 2017, Fekete Sas. Fekete-fehér fotókkal. Magyar és francia nyelven. Benne a 2. CD-vel. Az 1. CD hiányzik. Kiadói papírkötés.
19721.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Peter H. Feist: Pierre-Auguste Renoir. 1841-1919. Ein Traum von Harmonie. Köln, 1987, Benedikt Taschen. Német nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.
19722.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Pillanatkép. Magyar festők három nemzedéke. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Bakos Katalin. Bp., 1985, Offset és Játékkártya-ny. Több festőművész, köztük Bak Imre, Fehér László, Hencze Tamás, Keserü Ilona, Nádler István műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés, gerincen apró sérüléssel.
19723.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Kürti Emese (szerk.): Moholy-Nagy László. Új viszonylatok. Bp., 2011, Ludwig Múzeum Baráti Köre Egyesület. 62 p. Moholy-Nagy László fotóművészeti alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19724.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Vonderlinn, J.: Statik für Hoch- und Tiefbautechniker. Ein Lehrbuch für den Unterricht an bautechnischen Lehranstalten sowie zum Selbstunterricht und Nachschlagen mit 194 Uebungsaufgaben und 486 Figuren nebst einem Anhang von Tabellen. Bremerhaven, [1905], L. v. Vangerow, XI+(1)+377+(7) p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos.
19725.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
1926 A Budapesten élő hódmezővásárhelyi művészek együttes és a vásárhelyi városházán rendezett kiállításának katalógusa. (Kallós Ede, Tornyai János, Endre Béla, Rudnay Gyula, stb ) 14p. vitéz Darvassy István szervezésében
19726.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
19727.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Ár&ás művek/works. Bp., é.n., Lombos Noymda Kft.-ny. Kiadói kartonált papírkötés.
19728.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
19729.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
10,88
12,00
Norm Clark: Vintage Advertising Old Automobiles. Written, edited & compiled by - -. Melbourne, 2009, Mosaic Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőtokban. Számozatlan példány.
19730.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft