2. Trijenale keramike, 1974. Többek közt Benkő Ilona, Csekovszky Árpád, Gádor István, Nádor Judit, Török János, Janáky Viktor keramikusok műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben, magyar és délszláv nyelven.
Groffits Gábor: Gazdasági építészet. Bp., 1930., Országos Magyar Gazdasági Egyesület, ("Pátria"-ny.) Harmadik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Perneczky Géza: Tanulmányút a pávakertbe. Perneczky Géza (1936-) Széchenyi-díjas magyar művészettörténész, képzőművész, festő, író által Haraszty István (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT! Bp., 1969, Magvető. Megjelent 2100 példányban. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
Més-záros István: Mox nox. A szerző, Més-záros (Mészáros) István (1959-) költő, festőművész által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT példány. Magyar Műhely Baráti Kör Füzetek 43. Párizs - Bécs - Bp., 1996., Magyar Műhely. Kiadói papírkötés.
1938 Budapesti Építőmesterek Ipartestülete tagnévsor. 1938 július végén. Bp., 1938., Budapesti Építőmesterek Ipartestülete,(Stephaneum-ny.), 20 p. Kiadói papírkötés.
Waelder Gyula: Nagy Virgil a görög és római építés alaktana című előadásainak vezérfonala. Bp., 1920., Németh József, 45+1 p. Szövegközti rajzokkal illusztrált. Papírkötésben, a borítón gyűrődésnyommal, a címlap javított, néhány ceruzás bejelöléssel.
Sz. Szentpál Mária: A mozdulatelemzés alapfogalmai. Kézkönyv a táncleírások olvasásához. Bp., 1967, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, néhány lapon kis szakadással.