Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 443

Czóbel Béla festőművész kiállítása. Akvarell, grafika, és újabb képek. Bp., 1958, Nemzeti Szalon. Kiadói papírkötés.
19887.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Hajdu István: Hencze. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap. Színes és fekete-fehér képekkel, Hencze Tamás műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19888.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Orbán Sándor kolozsvári festőművész. Bp., 2001, Codex Print. Orbán Sándor képeivel gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
19889.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Sümegi György: Bényi Árpád festőművész. (Börtön és betiltás: 1956, 1966.). A szerző, Sümegi György (1947-) művészettörténész által ALÁÍRT! Debrecen, 2017, Tiszántúli Református Egyházkerületi Gyűjtemények. Gazdag képanyaggal, Bényi Árpád műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19890.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Budapesti Építőmesterek Ipartestülete alapszabályai. Bp., 1939, Tokaji-ny., 29 p. Kiadói foltos papírkötés, a borítón bélyegzéssel, de belül jó állapotban.
19891.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Völckers, Otto: Dorf und Stadt. Eine deutsche Fibel. Leipzig, 1942, L. Staackmann, 130+(2) p. Számos szövegközi illusztrációval. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban,
19892.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Pálffy Katalin: Ki szoborkönyv. Bp., 2000, Csepel Galéria. Kiadói papírkötés
19893.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Megoldják! Karikatúrák Kínából. Válogatta: Steinert Ágota. Terebess, Budapest, 1999. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
19894.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Németh Pálné: Sárközi, sióagárdi, Kapos menti hímzések. Minerva Kézimunkaalbumok. Bp.,1981, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 28 t. Kiadói papírmappa, szakadt, kissé sérült mappában.Egy tábla hiány
19895.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
19896.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Schwind. Des Meisters Werke in 1265 Abbildungen. / Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben. Hrsg. von Otto Weigmann. Stuttgart-Leipzig, 1906, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott felső lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal.   Moritz Ludwig von Schwind (1804-1871) híres osztrák festő.
19897.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Szilágyi Gábor: A fotóművészeti kiállítások szakrepertóriuma. (1890-1945.) Fotóművészet. Elméleti és történeti tanulmányok 2. Kézirat gyanánt. Bp., 1978., Magyar Fotóművészek Szövetsége. Kiadói papírkötés. Megjelent 700 példányban.
19898.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft