20429.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Drohojowska, La Comtesse : Les Reines Illustres Paris, [1832] Librairie Louis Janet, Magnin, Blanchard et Cie, 397 p. számos egészoldalas litográfiával Aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel, leszakadt gerinccel