20421.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
15 000 Ft
[James Macpherson 'Ossian' (1736-1796)]: The poems of Ossian. Translated by James Macpherson. Authenticated, illustrated, & explained by Hugh Campbell. London,1822, Sir Richard Philips & Co., 1 (Carrickfergus Castle The Scite of the Tura of Ossian, metszet) t. + LXXXIV+2+309 p.+1 (Carrick Ri-Na Aidha the palace of the king of Lough-Neagh O'Neill, metszet) t. + 1 (Celtic Kingdom of Connor, térkép, 23x19 cm) t.+ 1 (Cromla (Cave Hill) and part of the Lake of Lego of Ossian, metszet) t.+4+391 p. Angol nyelven. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, a hátsó tábla és az utolsó oldal (391) is, a gerinc mentén sérült, és nagyrészt elvált, kissé foltos lapokkal.