20420.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
20 000 Ft
Miguel de Cervantes Saavedra (1547-1616): El ingenioso hidalgo Don Quijote de la Mancha. [Az elmés nemes Don Quijote de la Mancha.] Dibujos de Gustavo Doré. Reproducciones foto-zincográficas. Barcelona,én.,Luis Tasso, 792 p. Gustave Doré szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációival. Spanyol nyelven. Kiadói aranyozott, illusztrált félbőr-kötés, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, az elülső előzéklapon szakadással, kis foxing folttal. Tóth Béla (1857-1907) író, újságíró autográf névbejegyzésével, dátumozással (Sevilla, 1904. május 24.)