Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 26

Miguel de Cervantes Saavedra (1547-1616): El ingenioso hidalgo Don Quijote de la Mancha. [Az elmés nemes Don Quijote de la Mancha.] Dibujos de Gustavo Doré. Reproducciones foto-zincográficas. Barcelona,én.,Luis Tasso, 792 p. Gustave Doré szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációival. Spanyol nyelven. Kiadói aranyozott, illusztrált félbőr-kötés, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, az elülső előzéklapon szakadással, kis foxing folttal. Tóth Béla (1857-1907) író, újságíró autográf névbejegyzésével, dátumozással (Sevilla, 1904. május 24.)
20420.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
[James Macpherson 'Ossian' (1736-1796)]: The poems of Ossian. Translated by James Macpherson. Authenticated, illustrated, & explained by Hugh Campbell. London,1822, Sir Richard Philips & Co., 1 (Carrickfergus Castle The Scite of the Tura of Ossian, metszet) t. + LXXXIV+2+309 p.+1 (Carrick Ri-Na Aidha the palace of the king of Lough-Neagh O'Neill, metszet) t. + 1 (Celtic Kingdom of Connor, térkép, 23x19 cm) t.+ 1 (Cromla (Cave Hill) and part of the Lake of Lego of Ossian, metszet) t.+4+391 p. Angol nyelven. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, a hátsó tábla és az utolsó oldal (391) is, a gerinc mentén sérült, és nagyrészt elvált, kissé foltos lapokkal.
20421.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86
Jules Verne Nord Contre Sud. Paris, é.n. Hetzchel 83 fametszettel és egy térképpel. Kiadói, laza egészvászon kötésben, hátsó előzéklap nélkül, néhány lap kijár.
20422.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Ular, Alexander: Die Bahn und der rechte Weg des Lao-Tse. Der chinesischen Urschrift des Lao-Tse in deutscher Sprache nachgedacht. Leipzig: 1903. Insel Verlag. Számozott példány 283/625. Kiadói illusztált papírkötésben / Numbered, in paper bindng
20423.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Ann Radcliffe: The italian, or the confessional of the black penitents. A romance. by --, author of the mysteries of Udolpho, &c. &c. In three volumes. I. kötet. (3 kötetben teljes)  London : 1797. T Cadell Jun and W. Davies successors to Mr Cadell in the Strand, korabeli sérült gerincű félbőr kötésben. Pp. XII, 336 ; [2] . First edition / ELSŐ KIADÁS!
20424.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
20425.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,40
12,57
Rosenberg, Alfred:: Protestantische Kompilger. München, 1937. Hoheneichen Verlag Kiadói papírkötésben
20426.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
M. Dezonne Pacheco Fernandes: Folhas do Coracao. (DEDIKÁLT). Sao Paulo, 1941, Elvino Pocai. Első kiadás. Portugál nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként minimálisan foltos lapokkal, sérült hártyapapír védőborítóban. A szerző, Maria Dezonne Pacheco Fernandes (1910-1998) brazil író által DEDIKÁLT példány. / First edition. In Portuguese language. Paperbinding, with damaged cover. Signed by the author.
20427.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Cahnson de P.-J. Béranger. Paris, 1866. Le Chevalier. Fametszetű illusztrációkkal. 648p.Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben
20428.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Drohojowska, La Comtesse : Les Reines Illustres Paris, [1832] Librairie Louis Janet, Magnin, Blanchard et Cie, 397 p. számos egészoldalas litográfiával Aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel, leszakadt gerinccel
20429.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
The essence of ancient poetry and prose 1-4. 2014. Kínai nyelven. ISBN: 978-7-5097-5742-0. Kiadói papírkötések, kiadói kartontokban.
20430.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Guizot, M.: L'Histoire de France, depuis les temps les plus reculés jusqu'en 1789, racontée ? mes petits-enfants. 60?me Livraison Tom I. Paris, 1872. Hachette & Cie,. Acélmetszetű illusztrációkkal. Gazdagon aranyozott félbőr kötésben, gerinc sérült, aranyozott lapélekkel / With shlightly damaged binding
20431.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft