Kern, Maximilian: Das Auge des Fo. Stuttgart, Berlin, Leipzig, é.n., Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, festett lapélekkel, címlapon magánkönyvtári bélyegzővel, gerincen apró sérüléssel, borítón apró kopásnyomokkal, hátoldala kissé foltos.
Erich Wagner: Hitler Versprach Arbeit und Brot - Hitler brachte Hunger und Tod. Berlin, 1935.Deutscher Staatsverlag. 118p. Kiadói papírkötésben sérült gerinccel
4 db Penguin Readers könyv (angol nyelvtanulóknak): Rain Man; Edgar Allan Poe: The Black Cat and Other Stories; Jane Austen: Sense and Sensibility; Stephen King: Misery. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, közte 3 bontatlan csomagolásban, audio CD-vel.
Morgenstern, Christian: Die Schallmühle. Grotesken und Parodien. München, 1928, R. Piper & Co., 168+(4) p.+ 4 (színes illusztrációk) t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Hearn, Lafcadio: Kokoro. Hints and Echoes of Japanese Inner Life. Collection of British Authors Vol. 3957. Leipzig, [1907], Bernhard Tauchnitz, 280 p. Angol nyelven. Átkötött velúrkötésben.
Randóti, Miklós: Marche forcée. (Euvres, 1930-1944.) Traduit du hongrois et présenté par Jean-Luc Moreau. Paris, 2000,Phébus. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
Sommer, Johann Gottfried: Neuestes Wort- und facherklärendes Verteutschungs-Wörterbuch. Prága, 1825, J.G. Calve'sche Buchhandlung. V+1+570+2 p. Korabeli félbőr kötésben, sérült gerinccel, kopott borítóval, sérült kötéssel, egy sérült és részben javított lappal.