Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 26

Irene Harand: "Sein Kampf" - Antwort an Hitler.Wien, 1936. Szerzői. 349p. Kiadói papírkötésben
20432.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
9
Kern, Maximilian: Das Auge des Fo. Stuttgart, Berlin, Leipzig, é.n., Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, festett lapélekkel, címlapon magánkönyvtári bélyegzővel, gerincen apró sérüléssel, borítón apró kopásnyomokkal, hátoldala kissé foltos.
20433.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Erich Wagner: Hitler Versprach Arbeit und Brot - Hitler brachte Hunger und Tod. Berlin, 1935.Deutscher Staatsverlag. 118p. Kiadói papírkötésben sérült gerinccel
20434.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Hans Zöberlein: Der Glaube an Deutschland. Belrin 1943. NSDAP. A berlini polgármester ajándékozási bejegyzésével Kiadói laza félvászon kötésben
20435.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
4 db Penguin Readers könyv (angol nyelvtanulóknak): Rain Man; Edgar Allan Poe: The Black Cat and Other Stories; Jane Austen: Sense and Sensibility; Stephen King: Misery. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, közte 3 bontatlan csomagolásban, audio CD-vel.
20436.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Wilamowitz-Moellendorff, Fanny Gräfin von,: Carin Göring.:  Berlin, 1934. Martin Warneck, Kiadói félvászon kötésben
20437.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Morgenstern, Christian: Die Schallmühle. Grotesken und Parodien. München, 1928, R. Piper & Co., 168+(4) p.+ 4 (színes illusztrációk) t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
20438.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Hearn, Lafcadio: Kokoro. Hints and Echoes of Japanese Inner Life. Collection of British Authors Vol. 3957. Leipzig, [1907], Bernhard Tauchnitz, 280 p. Angol nyelven. Átkötött velúrkötésben.
20439.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
20440.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Történet a kínai történelemből. Képekkel és aláírt szövegekkel narrált, kínai nyelven. Újszerű állapotban, 9x12 cm
20441.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Randóti, Miklós: Marche forcée. (Euvres, 1930-1944.) Traduit du hongrois et présenté par Jean-Luc Moreau. Paris, 2000,Phébus. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
20442.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Sommer, Johann Gottfried: Neuestes Wort- und facherklärendes Verteutschungs-Wörterbuch. Prága, 1825, J.G. Calve'sche Buchhandlung. V+1+570+2 p. Korabeli félbőr kötésben, sérült gerinccel, kopott borítóval, sérült kötéssel, egy sérült és részben javított lappal.
20443.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft