Fedor Ágnes: Sárga nárcisz. Egy marék vers. 1939-1945. Bp., 1945, Magyar Téka, 47+1 p. Második kiadás. A címlap és a rajzok Sinkó Károly munkái. Kiadói illusztrált papírkötés.
Tóra öt könyve. Varsó, 1875.,Zisberg-ny. Héber nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a 7. és 17. oldalak között sérült, hiányos lapokkal, egykorú autográf bejegyzésekkel, megviselt állapotban.
Viereck, G. S. - Eldridge, P.: A bolygó zsidó önéletrajza. (Kétezer esztendőm története). I-II. kötet. Ford.: Berend Miklósné. Bp., 1934-1935, Káldor (Világosság-ny.), 280 p., 336 p. Kiadói egészvászon-kötés.
The Israel Bible. The Prophets. Hebrew Study Bible 6-10. hn., én., Israel Institute of Biblical Studies - Israel 365. Héber és angol nyelven. Kiadói papírkötések, kiadói kartontokban, bontatlan zsugorfóliában.