4 000 Ft
A Gazda Aranykönyvei VI. Szerk: Banke Antal. Báldy Bálint - Anghi Csaba Geyza - Valló Árpád - Ketter László: Kisebb gazdasági állattenyésztési ágak. Benne baromfitenyésztés, prémesállatok, méhészet, selyemhernyótenyésztés. Bp.,1943,(Forrás-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkenyomokkal, régi bélyegzéssel, kissé foltos lapokkal.