1 800 Ft
Németh Zsuzsánna: Legujabb és kipróbált magyar szakácskönyv. Biztos útmutató mint kelljen 1131 különféle legjobb izű ételt, süteményt, [...] legügyesebben és a legjobb izlés szerint készíteni. Átnézte: Zilahy Ágnes. Bp., [1919], Franklin-Társulat, 318+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, erősen sérült, hiányos borítóval, néhány sérült lappal, az utolsó lap kijár.