Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 46

Uj Oetker receptek. Bp.,1936, Tolnai-ny., 15+1 p.
20040.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Németh Zsuzsánna: Legujabb és kipróbált magyar szakácskönyv. Biztos útmutató mint kelljen 1131 különféle legjobb izű ételt, süteményt, [...] legügyesebben és a legjobb izlés szerint készíteni. Átnézte: Zilahy Ágnes. Bp., [1919], Franklin-Társulat, 318+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, erősen sérült, hiányos borítóval, néhány sérült lappal, az utolsó lap kijár.
20041.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
3 db szőlőtermeléssel kapcsolatos könyv: A. Negrila: Az oltás. Ford.: Keszi-Harmath Erzsébet. Bukarest, 1956, Mezőgazdasági és Erdészeti Állami Könyvkiadó, 36+(4) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, ragasztott borítóval, helyenként sérült lapokkal, nagyrészt szétvált fűzéssel, a lapok többsége kijár. Megjelent 100 példányban. + Kriszten György: A szőlő helybenoltása, döntése, bujtása. Kertünk, házunk, otthonunk. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, sérült gerinccel. + Kriszten-Marcinkó-Mikóczy-Szkocsovszky: Szőlősgazdáknak régi és új művelésmódok. Bp., 1991, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
20042.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Váli Pál: Baracktermesztés. Bp., 1948. Északvármegyei gyümölcs- és Szőlőtermelők Egyesülete, foltos papírkötésben.
20043.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
20045.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Tolnai Kálmán: Horgászok szakácskönyve. H.n., 1983, Ságvári Nyomda. Megjelent 500 számozott (384. sz.) példányban! Kiadói műbőr kötés. Minikönyv.
20046.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Bergendy Szilveszter: Általános gyümölcs- és konyhakertészet. Gyakorlati tanácsadó a kertészet minden ágában. (Kiskunhalas), 1938, szerzői kiadás (Kiskunhalas Helyi Értesítője Lapvállalat-ny.), 63+(1) p. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal.
20047.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
18
Főzzünk jobban! 250 korszerű ételkészítési leírás. (Bp.), én., (Kalász-ny.), 95+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, (címlaphiány?)
20048.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
3 db kertészeti könyv: Jécsai László: Melegágy és üvegház a házikertben. Bp., 1941, Növényvédelem és Kertészet, 64 p. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott, a könyvtesttől elvált borítóval, szétváló fűzéssel. + Mohácsy Mátyás: Őszibaracktermesztés. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval. + Porpáczy Aladár: Ribiszke. Bp., 1972, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
20049.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
2 db receptkönyv: Tapas. Kicsi, változatos és tipikusan spanyol. Köln, é.n., Naumann & Göbel. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. + Saját készítésű pralinék és bonbonok. Ford.: Mag-Gadácsi Veronika. Pécs, 2012, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
20050.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Dr. Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1934, Színházi Élet, 303+(17) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval, a címlapon kisebb hiánnyal, helyenként foltos lapokkal, bejegyzésekkel.
20051.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
20052.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft