Pettenkoffer Sándor: Szőlőművelési rádiótanfolyam
Budapest, 1936, Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság, 84 p., Laza, sérült félvászon kötésben
Dr. Kádár Gyula (szerk.): Borászat. Budapest, 1973, Mezőgazdasági, 549 p. 3. teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói műbőrkötésben, kiadói kissé sérült papír védőbortóval.
4 db étrend és növénytermesztés könyv és nyomtatvány: Horn János: Őszibarack termesztése. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1937, Növényvédelem és Kertészet, 77+3 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos és elvált borítóval, laza fűzéssel, címlap kissé sérült, megviselt állapotban. + Gaál Endréné, Horváth László, Lontai Egonné: Diéta a vendéglátásban. Energiaszegény étrend. H.n., 1984, k.n. Kiadói papírkötés. + Schott Péter: Lugasparadicsom. H.n., é.n., szerzői. Kiadói papírkötés. + A Budapesti Vegyiművek műtrágya készítményei. Bp., 1984, Budapesti Vegyiművek. Kézirat. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
4 db tejtermék füzet: Tejtermékekből különlegességek. + Teljesen jó dolgok. + Csupa fehérje és vitamin: tejtermékek! + Egészségesen finomat tejtermékekből. Klf. kiadások. Mind kiadói papírkötés.
Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1971, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Magyar szőlő- és borgazdaság. Szerk.: Nádasdi János. Bp., é.n., VT Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Négy nyelven (magyar, német, angol, francia). Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, egy lapon hiánnyal.