Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 46

Pettenkoffer Sándor: Szőlőművelési rádiótanfolyam Budapest, 1936, Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság, 84 p., Laza, sérült félvászon kötésben
20053.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Dr. Kádár Gyula (szerk.): Borászat. Budapest, 1973, Mezőgazdasági, 549 p. 3. teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói műbőrkötésben, kiadói kissé sérült papír védőbortóval.
20054.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Asszonyok aranykönyve II. kötet. Bp., é.n.,Tündérujjak. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopással
20055.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Mosoni Péter: Borkultúra borászati alapokkal. 2001, Szent István Egyetem, Gödöllő, kiadói papírkötés.
20056.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86
4 db étrend és növénytermesztés könyv és nyomtatvány: Horn János: Őszibarack termesztése. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1937, Növényvédelem és Kertészet, 77+3 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos és elvált borítóval, laza fűzéssel, címlap kissé sérült, megviselt állapotban. + Gaál Endréné, Horváth László, Lontai Egonné: Diéta a vendéglátásban. Energiaszegény étrend. H.n., 1984, k.n. Kiadói papírkötés. + Schott Péter: Lugasparadicsom. H.n., é.n., szerzői. Kiadói papírkötés. + A Budapesti Vegyiművek műtrágya készítményei. Bp., 1984, Budapesti Vegyiművek. Kézirat. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
20057.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
4 db tejtermék füzet: Tejtermékekből különlegességek. + Teljesen jó dolgok. + Csupa fehérje és vitamin: tejtermékek! + Egészségesen finomat tejtermékekből. Klf. kiadások. Mind kiadói papírkötés.
20058.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Jonny Bowden: Egészséges élet, egészséges táplálkozás. Bp., 2008., Egmont. Béres Alexandra DVD-melléklettel. Kiadói papírkötés.
20059.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Nélkülözhetetlen vegetáriánus könyv. Szerk. Justh Szilvia. Bp., 2000. Vince Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban. 304p. Receptekkel, fotókkal gazdagon illusztrálva. Jó állapotban.
20060.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
A modern konyha: Bon Appétit. Kahlbrandt+Kahlbrandt fotóival. Bp., 1991., AMC. Kiadói kartonált- papírkötés.
20061.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
20062.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft