20182.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Lótenyésztés, lósport
10 000 Ft
Széchenyi Dénes: Eszmék a lovaglás és kocsizás köréből. Bp.,1892, Pallas, 307+1 p. Első kiadás. Oldalszámozáson belül hat szövegközti fametszetű ábrával illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső táblára kasírozták, kissé kopott borítóval, a hátsó borítón törésnyomokkal.