20476.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 000 Ft
A pórul járt víziszellem. Zürjén népmesék. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Vászolyi Erik. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Loránt Péterné munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1964, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kopott, szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3400 példányban.