20501.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
(Csergő Hugóné) Mickó Néni: Játszunk színházat! Apró színdarabok 5-14 éves gyerekek számára. Bp., én., Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, ceruzás bejegyzésekkel, kissé laza fűzéssel, tábla hiánnyal.