20478.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 000 Ft
Guha, a szószéken. Egyiptomi népmesék. Ford.: Prileszky Csilla. Vál., az utószót és a jegyzeteket írta: Simon Róbert. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1971, Európa. Kiadói félvászon-kötés, szakadt, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban.