20524.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Kertész Mihály: A csodálatos sárkány. Ifjúsági elbeszélés. Bp., [1929], Athenaeum, 116+(4) p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy lap kissé sérült, a címlapon ajándékozási bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.