20483.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Mese a tölgyfa tetején. Csuvas mesék. Vál., az utószót és a jegyzeteket írta: Róna-Tas András. Ford.: Agyagási Klára, Czeglédi Katalin, et alii. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1977, Európa. Kiadói félvászon-kötés, szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban.