20523.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Szira Béla: Segíts falu, dűl a város! Ifjúsági regény nagyobb fiúk számára. Györgyfi György rajzaival. Bp., [1941], Szent István-Társulat, 211 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.