19499.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
8 000 Ft
Az orosz-japán háború. Tansegédlet. Összeállította Meister János. cs. és kir. 24. gyalogezredbeli százados. Fordította Zsitvay József honvédszázados. Egy áttekintési térképpel. Bp., 1911., Kertész József, IV+4+29 p. + 1 (Az 1904-1905. évi orosz-japán háború áttekintési térképe, rajzolta: Galla Viktor, Bécs, Reisser Krisztóf-ny.,hajtás mentén szakadásokkal, kis sérülésekkel, valamint kis lyukkal, 63+94 cm) t. Kiadói papírkötés, foltos, szakadozott borítóval, egy helyen ceruzás bejegyzéssel.