19538.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Der Deutsch-Französische Krieg 1870-71. Nach den besten Quellen bearbeitet von Egmont Fehleisen, Inhaber des eisernen Kreuzes. Zweiter Band. Reutlingen, é.n., Druck und Verlag von Ensslin und Laiblin. Fekete-fehér képekkel, könyvdíszekkel és egészoldalas, színes litográfiákkal illusztrálva. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.