19504.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
5 000 Ft
Fehér Olga: Asszonyvándorlás a harctérre. Jegyzetek a szomoru időkből. A szerző, Fehér Olga (1885-1975) író, haditudósító, újságíró által DEDIKÁLT példány. Bp., 1916, Galántai Gyula, 103+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, egy lapon szakadással, a gerincen sérüléssel.