Gróf Dohna-Schlodien Miklós: A "Möwe" kalandjai. Ford.: Holló Márton. Bp., 1916, Athenaeum, 100 p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötésben, foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel, régi intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
A Honvédség Népszerű Természettudományos Kiskönyvtárának 2 kötete (24-25.): Mezencev: A szél, A világ első repülőgépének megalkotója. Bp., 1950., Honvédelmi Minisztérium Politikai Főcsoportfőnöksége. Kiadói foltos papírkötések
Stephen E. Ambrose: Az elit alakulat. Ford.: Molnár György. [Bp., 2001], GABO. Kiadói kartonált papírkötés + Charles W. Henderson: Hűen mindhalálig. A tengerészgyalogosok első éve Vietnamban. Ford.: Novák Gábor. hn., 2009, Gold Book. Kiadói kartonált papírkötés
David James Knight - Brian Hunt: Polearms of Paulus Hector Mair. Brattleboro, 2022, Echo Point Books & Media. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
Lőrincz József - Nagy Ferenc: Börtönügy Magyarországon. Bp., 1997, Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokság Sajtóiroda. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 1500 példányban. Ebből számozott 200 példány. Számozott (176./200) példány.
Gangyi Ferenc: Istenért - hazáért. Hazafias és alkalmi beszédek, katonabeszédek. Bp., 1941, Korda. A borító Pál György munkája. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.