Székesfehérvár repüléstörténete III. kötet. Főszerk.: Kiss László. III. köt.: Kegye Győző-Pozsonyi Imre-Szepesi József: - -. A repülősportok Székesfehérváron. 1942-1984.Székesfehérvár,1999, Magyar Veterán Repülők Egyesületének Fejér megyei Szervezete. Kiadói kartonált papírkötés.
John H Perry: Vegyészmérnökök kézikönyve. Szerk.: Robert H. Perry, Cecil H. Chilton, Sidney D. Kirkpatrick. Bp., 1968., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Peter Almond: Aviation. The Early Years: The Hutton Getty Picture Collection. Köln, 1997, Könemann. 349+3 p. Angol, német és francia nyelven. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
Rob L. Wagner: Classic Cars. New York,2004., Barnes & Noble. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Meggyesi László által írt 3 db különlenyomat: Meggyesi László: Fejezetek a Budapesti Mezőgazdasági Gépgyár Elődvállalatainak történetéből az 1920-as években. + Meggyesi László: A Bosch Robert Kft budapesti gyárának története (1918-1945) + Meggyesi László, Szekeres József: A Bosch gyár története 1945-1949. Bp., 1979-1988, Budapest Főváros Levéltára Közleményei. Kiadói papírkötés,.
Gera Jenő - Kerner Nándor: Magasnyomás. A magasnyomó gépmester szakmunkásképző iskola I-III. osztálya számára. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 1040 példányban.